Avea Kontör Yükleme

Avea müşterileri online olarak veya 532’yi tuşlayarak TL yükleme hizmeti alabiliyor. Avea.com.tr web sitesinde Avea tl yüklemebutonuna tıklanarak TL yükleme işlemi gerçekleştiriliyor. Aynı şekilde kontör yüklemek için de Avea kontör yükleme butonuna tıklayarak yükleme yapılacak telefon numarasını girmek yeterli oluyor.

Faturasız hat sahiplerinin faydalandığı bir hizmet olan TL ve kontör yükleme servisi, sadece birkaç dakikada hatta yükleme yapılan güvenilir bir servistir. Kesintisiz bit telefon görüşmesi için her detayı düşünen Avea, faturasız hat sahiplerinin online olarak kredi kartı ile TL veya kontör yüklemesine imkan tanıyor.

Hazır Karta TL/Kontör Yüklemek

Avea telefon numarası girilir.

Yüklemek istenen miktar seçilir.

Ödeme şekline karar verilir.

Anında yükleme yapılarak yüklemenin yapıldığına dair alınan mesajla işlem gerçekleştirilir. Onlarca kampanya ve seçenek sunan Avea, hazır kartlı müşterileri için uygun ödeme seçenekleri sunarak TL veya kontör yükleme hizmeti sunmaktadır. Uluslararası güvenlik platformu ile profesyonel /bir hizmet sunan Avea, kontör yükleme ve TL yükleme hizmeti ile de fark yaratmaktadır. 7/24 TL veya kontör yükleme hizmeti alabilir, zahmetsizce yükleme yaparak sevdiklerinizle konuşmaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir